AGAM Sp. z o.o.

Nasza firma jest producentem i dystrybutorem materiałów uszczelniających, lutowniczych oraz chemii instalacyjnej. Od ponad 25 lat dostarczamy produkty, które instalatorzy wykorzystują w swojej codziennej pracy.

Posiadamy rozbudowaną sieć dystrybutorów w kraju oraz współpracujemy z wieloma partnerami zagranicznymi. Sukcesywnie wzmacniamy naszą pozycję na arenie międzynarodowej. Dzisiaj nasze wyroby są dostępne w ponad 10 krajach Europy.

Marka AGAM to przede wszystkim gwarancja jakości. Poza towarami sygnowanymi swoim logo, aktywnie zajmujemy się dystrybucją materiałów lutowniczych marki BrazeTec.

W swoim parku maszynowym posiadamy urządzenia do produkcji i dozowania profesjonalnej chemii instalacyjnej. Monitoring jakości na każdym etapie produkcji gwarantuje, że wszystkie produkty opuszczają firmę według ustalonych standardów.

Satysfakcję klienta stawiamy w centrum naszych zainteresowań. Sukces naszych odbiorców jest fundamentem naszego własnego. Celem naszych dążeń jest tworzenie wartości wraz z naszymi klientami.

Andrzej Mieleszkiewicz

Prezes Zarządu AGAM Sp. z o.o.