Firma AGAM istnieje na polskim rynku od 1995 roku. Specjalizujemy się w produkcji oraz dystrybucji materiałów uszczelniających, lutowniczych oraz chemii instalacyjnej z naciskiem na uszczelnienia gwintowe. Przez wiele lat siedziba firmy mieściła się w Księżynie. W maju 2012 roku ukończyliśmy budowę własnego budynku biuro-magazynowego i od tego czasu znajdujemy się w Łyskach pod Białymstokiem.

Dzięki zdobytemu przez wiele lat doświadczeniu stworzyliśmy własną markę. AGAM to nie tylko nazwa produktu i opakowania, ale przede wszystkim gwarancja jakości. Poza towarami sygnowanymi pod własną marką AGAM, aktywnie zajmujemy się dystrybucją asortymentu firmy UMICORE, producenta materiałów lutowniczych marki BrazeTec.

Firma AGAM posiada w swoim parku maszynowym urządzenia do produkcji i dozowania profesjonalnej chemii instalacyjnej. Pozwala nam to na monitorowanie jakości wyrobów na każdym etapie ich produkcji. Testy, analizy oraz badania gwarantują, że wszystkie produkty opuszczają firmę według ustalonych standardów.

Satysfakcja klientów jest jednym z nadrzędnych celów stawianych przez naszą firmę. System logistyczny pozwala na obsługę najbardziej wymagających klientów, a profesjonalny zespół pracowników służy Państwu pomocą.

 

Czekamy na Ciebie,

Zespół AGAM

AGAM w liczbach

0
Zadowolonych klientów
0
Zrealizowanych zamówień
0
lata na rynku
0
Specjalistów